O projektu

Vyprodáno

Apartmány v Raurisu byly již prodány. Vaší pozornosti doporučujeme nový resort apartmánů v Kaprunu. Více informací na www.kaprun-residenz.cz.

Výnosy z pronájmu až 4,67 % z celkové investice, umístění přímo na sjezdovce, maximální komfort, vynikající vybavenost včetně prostorného wellness s bazény, saunami, masážemi, restaurace či fitness. Přestavujeme nový resort moderních apartmánů v tradičním alpském stylu, investiční hit mezi realitami v Alpách.

 

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort v moderním alpském stylu nabízí apartmány k prodeji do osobního vlastnictví s rozlohou 35 – 105 m². Při plánování projektu byl kladen důraz na prostor, komfort, vzdušnost a světlost. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, které citlivě doplňuje dřevo a přírodní kámen. Příjemnou atmosféru uvnitř apartmánů vytváří velká okna v obytných částech, která Vás propojí s okolní nádhernou přírodou.

 

Úžasný relax pro vás i vaše hosty

V komplexu bude možné využít prostorné welness (700 m²) s infinity bazénem, panoramatickými saunami, ledovou jeskyní, párou, infračervenou kabinou a střešní terasou. Své tělo můžete po celodenním lyžování či letních toulkách po horách nechat hýčkat i na masážích, které si můžete v resortu objednat.

 

Fantastická vybavenost resortu

K dispozici bude také restaurace, kde si můžete vychutnat speciality převážně z lokálních surovin, či si vypít sklenku dobrého vína. Jihozápadně orientovaná terasa restaurace sousedí s dětským vlekem, provozovaným lyžařskou školou sídlící přímo v resortu. Z terasy si můžete vychutnat krásný výhled na sjezdovku a své děti, které se lyžovat teprve učí, budete mít perfektně pod dozorem.

Skvělou vybavenost doplňuje obchod se sportovním zbožím a lyžařskou školou, lyžárna s přístupem na sjezdovku, fitness, dětský koutek a podzemní garážová stání.

 

Kompletní vybavení apartmánů

Developer klade důraz na použití kvalitních materiálů. Jeho architektonický styl vyniká vkusnou kombinací moderních prvků a tradičního alpského stylu s využitím mnoha přírodních prvků. Apartmány budou kompletně zařízené a vybavené, aby je bylo možné po předání ihned využívat a pronajímat.

 

Atraktivní výnosy z pronájmu

Celý projekt je určen ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Dle kalkulací očekávaného příjmu z pronájmu je výnos z pronájmu až 4,67 % z celkové investice včetně vedlejších nákladů po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Komerční způsob užívání apartmánů má další výhodu, kterou je úspora 20 % DPH z kupní ceny nemovitosti.

 

Vynikající dostupnost

Resort je situován přímo u sjezdovky a lanovky a zároveň v blízkosti centra obce Rauris. Z Prahy se sem dostanete za necelých 6 hodin jízdy. Salzburg je odsud pouhých 80 km a známé lyžařské středisko Zell am See je jen 25 km od Raurisu.

 

Rozmanitý svět zážitků v létě i v zimě

Rauris je centrálně umístěné alpské středisko s nadmořskou výškou 950 m. n. m. Je součástí národního parku Vysoké Taury, největšího národního parku ve střední Evropě. Ten nabízí nespočet aktivit v průběhu letní i zimní sezóny. Kromě nádherných sjezdovek střediska Rauris-Hochalm můžete navštívit i nedaleká lyžařská střediska a lyžovat na jeden skipas Super Ski Card v proslulých střediscích Salzburských a Kitzbühlských Alp (Zell am See/Kaprun, Obertauern, Saalbach/Hinterglemm, Kitzbühel, Gastein, Schladming, Zillertal Arena a další). Super Ski Card vám otevírá brány k více než 2750 km sjezdovek ve 23 lyžařských regionech včetně 3 ledovců. V létě je místo oblíbené pro milovníky horské turistiky, cyklistiky, horolezectví či pro rodiny s malými dětmi. Více informací o umístění resortu najdete zde.

 

Termín výstavby

Zahájení výstavby je plánováno na jaro 2020. Hotovo by mělo být v červenci 2021.

Nové apartmány v Raurisu představují jednu z nejlepších alpských nemovitostí z aktuální nabídky. K jednoznačným přednostem patří skvělé umístění, bohaté zázemí komplexu, zkušený developer, kvalitní vybavení a atraktivní příjem z pronájmu. Rádi pro Vás zajistíme prohlídku místa výstavby a osobní setkání s developerem projektu.